Maurers Zayıflama Hapı Sipariş

Maurers Katkılı Zayıflama Ürünleri

Maurers, temeli bitkisel kökenli olan ve yağ yakıcı özelliği ile zayıflamak isteyen kişilerin hafızalarında yer etmiş bir gıda takviyesidir. Bu gıda takviyesi insandaki açlık hissini durdurduğu için gün içerisinde besin tüketiminizin aşırılıktan minimuma iniyor. Ürünün en belirgin özelliği bitkisel olması ve herhangi bir yan etkisinin bulunmaması. Ayrıca ürünün satışının yapıldığı internet sitelerinde de bu konu kullanıcılar tarafından özellikle belirtilmiştir. Hiç bir olumsuz kullanıcı yorumu almayan bu ürünü besin takviyesi olarak şurup ya da hap şeklinde alabilirsiniz.

Maurers Hapının İçeriği

İçerisinde 36 adet kapül bulunan ve tamamen kimyasaldan uzak üretilmiş olan bu gıda takviyesi ürün bölgesel yağ yakıcı özelliği ile de kilo vermenize ve vücudunuzun şekillenmesine katkıda bulunuyor. Metebolizmanızın hızını 5 katına çıkaran ve yemeklerden sonra yaşadığınız şişkinlik hissini ortadan kaldıran maurers içeriğinde bir çok doğal bileşeni barındırıyor.

Ürünün bileşenlerini inceleyecek olursak; C-vitamini,Meyan Kökü, Müseccel Karışımı, Yeşil Çay, Zencefil, İyodin, Buğday otu, Termojenik Karışım, Likopen, Garoka extresi, L-Carnetin gibi birleşenlerden oluşmaktadır. C-vitamini zaten günlük mutlaka belirli meyvelerden almamız gereken vücudumuzu olmazsa olmazlarındandır. Zencefil ve Yeşil Çay’a ise zaıflama serüvenlerinde içeriğinde bulundurduğu bileşenler sebebi ile mutlaka yer veririz.

Meyan Kökü

Yabani olarak yetişen bir bitkidir. Mide rahatsızlıklarına faydası vardır. Bu sebeple diyet ürünlerinin içeriğinde de kullanılır.

İyodin

Zor kilo vermenize sebep olan etkenlerden biri de tiroit rahatsızlığınız olabilir. Bu etken madde ilerlememiş ancak kilo vermenize engel olacak seviyedeki bu rahatsızlığınızı dengelemde size yardımcı olacaktır.

Buğday otu

Litaretür de buğday çimi olarakta bilinen bu gıda buğday tohumlarının ilk çıkan yapkraklarından elde edilen bir üründür. Suyu ise vücut temizleyici ve toksinlerden arındırıcı bir özelliğe sahip olduğu için diyet listelerinin başında yer almaktadır.

Termojenik Karışım

Vücut ısısını artırarak yağ yakımını sağlayan ek gıda takviyeleridir. Metabolşzmayı hzılandırdığı için hızlı kalori yakımına da yardımcı olur.

Likopen

Vücudun kendini yenilemesi için ihtiyacı olan antioksidanları sağlayan bir maddedir. Domates ve türevlerinde, Karpuzda, pembe ve kırmızı greyfurtta bulunur. Maurers gıda takviyesi haplara internette online satış üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 545 230 17 61
WhatsApp WhatsApp Hattı